Mobil Fest | Festival filmov natočených mobilným telefónom

Hrané filmy

Za monitorom

Št, 04/01/2021 - 01:07 -- DF Filmworks

Za monitorom

Náš krátky film komickým spôsobom popisuje online vyučovanie.
Každý herec sa natočil na svoj mobil u seba doma. Týmto sme vytvorili bohatú paletu rôznych prostredí ktoré spolu vyvárajú harmonický celok.

Ospravedlňujeme sa že sme to poslali o hodinu neskôr, bolo to spôsobené technickými problémami.

BB8 a vianoce

St, 03/31/2021 - 12:06 -- Dominik Nagy

BB8 a Vianoce

Je to o robotovi BB8 ktorý si všimne darčeky a rozhodne sa ich dať k stromčeku. Ale niekto tie darčeky spod toho stromčeka odnáša. bol to iný robot. BB8 ho prenasleduje a zistí že odnáša darčeky k inému vianočnému stromu.

Dear Friend

So, 03/27/2021 - 20:58 -- Kristína Martinu

Dear Friend

Nikdy nevieme čo sa môže stať. Nevieme ako sa iní cítia, alebo čo prežívajú. Nevieme čo sa im ženie hlavou. Preto je lepšie sa zaujímať skôr, než bude neskoro.

DneŠOK?

St, 01/27/2021 - 10:15 -- Lívia Kanócz

https://youtu.be/JG9Cv63C5pM

Tento krátký film poukazuje na správanie sa ľudí vplyvom pandémie. Hlavnou postavou je dievča, ktoré zistí, že je nakazená corona vírusom a po zistení spolužiakov v škole sa stane obeťou šikany a neskôr kyberšikany. Psychicky to však nezvládne a spraví veľmi zlé rozhodnutie... V závere má divák možnosť sa zamyslieť nad svojím správaním a správaním svojho okolia.

Last Message

Po, 11/04/2019 - 20:50 -- robertegresi

Last message

Ide o krátky školský filmový projekt bez dialógov, na tému sociálnych sietí. Je to aktuálna téma, ktorá sa dotýka každého. Je viac než isté, že už aj niektorí mladí si uvedomujú, kam až zachádza ich používanie. Na jednej strane uľahčenie života a komunikácie, na druhej neustáli zdroj vyrušovania, ohovárania a oddelenia od prítomnosti. S tým sú spojené aj mnohé problémy - od tých s prispôsobením sa reálnemu životu, cez ohováranie a kyberšikanu, až po problémy osobnosti a depresie spôsobené porovnávaním sa s týmí “úspešnými”.

Stránky

Subscribe to RSS - Hrané filmy