Mobil Fest | Festival filmov natočených mobilným telefónom

Hrané filmy

Za monitorom

Št, 04/01/2021 - 01:07 -- DF Filmworks

Za monitorom

Náš krátky film komickým spôsobom popisuje online vyučovanie.
Každý herec sa natočil na svoj mobil u seba doma. Týmto sme vytvorili bohatú paletu rôznych prostredí ktoré spolu vyvárajú harmonický celok.

Ospravedlňujeme sa že sme to poslali o hodinu neskôr, bolo to spôsobené technickými problémami.

PUPA - short film

Ut, 03/09/2021 - 19:13 -- axcris

PUPA - short film

Vzťah medzi matkou a jej dieťaťom je jedna z najsilnejších emócií čo existuje. Sú ochotné pre nich spraviť čokoľvek a snažia sa ich ochraňovať pred svetom ako najlepšie dokážu. Čo ale ak vaše dieťa nepatrí k tým ostatným. Je skrátka iné. Rodičovská láska nepozná hranice a vám nezostáva nič iné, iba sa ho snažiť vychovať najlepšie ako môžete a dúfať, že z neho vyrastie dobrý človek. Niekedy sa ale môžete snažiť zo všetkých síl a ani to nestačí. Osud je už dávno predurčený a vy ešte nechcete vedieť, čo si pre vás pripravil.

Krátky hraný film
Žáner: Psychologický horor

IMMANUEL - krátky film

St, 10/30/2019 - 23:09 -- jakubb

IMMANUEL - short film

Ide o krátky film, ktorý vznikol ako praktický výstup v rámci akademického predmetu. Leitmotívom je morálka. Príbeh sa točí okolo študenta, ktorý zvolí jednoduchšiu cestu k získaniu financií, ale táto voľba so sebou zároveň nesie tragický následok.

EXPERIMENT X 254

St, 10/30/2019 - 20:24 -- ivanGDM

DINO MOVIE - mobilfest 2019

V jednom zapadnutom sklade sa nájde záhadné vajce, ktorého osud poznamenajú moderné technológie a k životu sa prinavráti už dávno vyhynutý tvor. Stotožní sa so životom v školskom prostredí, ale inštinkty lovca na seba nenechajú dlho čakať.

Stránky

Subscribe to RSS - Hrané filmy