Mobil Fest | Festival filmov natočených mobilným telefónom

Hrané filmy

Elektro-bicyklom na Žiarsku chatu

Pi, 05/12/2023 - 21:36 -- Liptak

Elektro-bicyklom na Žiarsku chatu

Keď som raz na jednej cyklojazde na Žiarsku chatu na obyčajnom (neelektrickom) bicykli od nadmernej fyzickej námahy na pokraji síl takmer skolaboval na srdcový infarkt, rozhodol som sa obyčajný (neelektrický) bicykel poslať „do dôchodku“ a nahradiť ho elektro-bicyklom. No a toto je dokument o tom, ako som si pred zakúpením vlastného, vyskúšal elektro-bicykel z požičovne, a na základe tejto skúšky sa rozhodol kúpiť si vlastný.

Za monitorom

Št, 04/01/2021 - 01:07 -- DF Filmworks

Za monitorom

Náš krátky film komickým spôsobom popisuje online vyučovanie.
Každý herec sa natočil na svoj mobil u seba doma. Týmto sme vytvorili bohatú paletu rôznych prostredí ktoré spolu vyvárajú harmonický celok.

Ospravedlňujeme sa že sme to poslali o hodinu neskôr, bolo to spôsobené technickými problémami.

PUPA - short film

Ut, 03/09/2021 - 19:13 -- axcris

PUPA - short film

Vzťah medzi matkou a jej dieťaťom je jedna z najsilnejších emócií čo existuje. Sú ochotné pre nich spraviť čokoľvek a snažia sa ich ochraňovať pred svetom ako najlepšie dokážu. Čo ale ak vaše dieťa nepatrí k tým ostatným. Je skrátka iné. Rodičovská láska nepozná hranice a vám nezostáva nič iné, iba sa ho snažiť vychovať najlepšie ako môžete a dúfať, že z neho vyrastie dobrý človek. Niekedy sa ale môžete snažiť zo všetkých síl a ani to nestačí. Osud je už dávno predurčený a vy ešte nechcete vedieť, čo si pre vás pripravil.

Krátky hraný film
Žáner: Psychologický horor

IMMANUEL - krátky film

St, 10/30/2019 - 23:09 -- jakubb

IMMANUEL - short film

Ide o krátky film, ktorý vznikol ako praktický výstup v rámci akademického predmetu. Leitmotívom je morálka. Príbeh sa točí okolo študenta, ktorý zvolí jednoduchšiu cestu k získaniu financií, ale táto voľba so sebou zároveň nesie tragický následok.

EXPERIMENT X 254

St, 10/30/2019 - 20:24 -- ivanGDM

DINO MOVIE - mobilfest 2019

V jednom zapadnutom sklade sa nájde záhadné vajce, ktorého osud poznamenajú moderné technológie a k životu sa prinavráti už dávno vyhynutý tvor. Stotožní sa so životom v školskom prostredí, ale inštinkty lovca na seba nenechajú dlho čakať.

Stránky

Subscribe to RSS - Hrané filmy