Pozor! Zahrajte si aj o zaujímavé ceny generálnych partnerov Samsung a Datacomp. Aktuálny ročník MobilFestu obohatili dvaja významní generálni partneri, a to spoločnosti SamsungDatacomp.

  • Datacomp s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. V jeho ponuke nájdete široké portfólio produktov a služieb z oblasti výpočtovej a spotrebnej elektroniky.
  • Spoločnosť Samsung je jednou z najväčších firiem na svetovom trhu v oblasti spotrebnej elektroniky vrátane mobilných telefónov. Za vyše 50 rokov sa vypracovala na najznámejšiu juhokórejskú značku a na jedného z najväčších konglomerátov z hľadiska tržieb.

Ich zásluhou môžete súťažiť v nových dvoch kategóriách o hodnotné ceny v celkovej sume takmer tisíc eur, ktorými prispeli títo sponzori. V sekcii Video je to Reklama na Samsung, konkrétne na tablet Galaxy Tab S9 svetoznámej juhokórejskej značky. Úlohou súťažiacich je vytvoriť pútavú reklamu na tento výrobok v rozsahu 30 sekúnd až päť minút. Autor najkreatívnejšieho videa získa hodinky značky Samsung Galaxy Watch6. Zúčastniť sa môžu tak študenti od 15 rokov, ako aj dospelí, samozrejme s použitím výhradne mobilného telefónu, tabletu alebo smartfónu. Diela môžete prihlasovať na stránke mobilfest.eu do 31. októbra.


Sekciu Fotografia podporil ďalší významný generálny partner, a to spoločnosť Datacomp. Podmienkou zaradenia diela je kreatívne zaznamenanie akejkoľvek elektrotechniky. Porota opäť posúdi najmä kreativitu a originalitu fotografie. Víťaz si odnesie čierny skladací ohybný smartfón Motorola Razr, 128 GB. Podmienky účasti sú rovnaké ako vo vyššie spomínanej kategórii.

Výherná cena: Motorola Razr, 128 GB

Vyhlásenie výsledkov všetkých kategórií vrátane oboch reklamných sa uskutoční 10. novembra na 6. ročníku výstavy IT SHOW, ktorú organizuje Datacomp v priestoroch OC Optima a Cinemax Košice. Čaká vás bohatý program a taktiež v každej jednej kategórii máme pripravené zaujímavé ceny. Veríme, že vás tieto novinky zaujmú a že sa zapojíte do MobiFestu 2023. Bolo by naozaj škoda nechať si ujsť príležitosť získať kvalitnú elektroniku a platiť za ňu iba nápadom, umom, šikovnosťou a kreativitou.